Kızlar

mehsem_ergvn Soruyor •• 190 Görüntülenme

Dün askerimi Aradm aradım meşgul bende şifresi var dökümanlarına bakabiliyorum baktım ekledim numarayı kız sonra ben ağlamaya başladım filan . Sonra beni aradı başka bi arkadaşı komutana telefonu yakalatmış o yüzden arkadaşı sevgilisini aramış baktım bi numara daha var o Da 40-50 yaşında bi adam babasıymış artık oğlanın o kadar çok korktum ki yapmıcağını bile bile siz yaşadınızmı hiç bi teselli verin ya yinede ne olursa olsun arkadaşının aramasını istemem ben sözlümün telefonundan o Da diyoki ben yakalatmış olsam o bana vermicekmi diyo merak mı etcen arayıp haber etmeyimmi yani diyo ne diyorsunuz ?


Bu Soruya 4 ´Kez Yorum Yapıldı.
26 Gün Önce   #1

Tamam normal bir durumda aramis olsa bende istemem kizarim. Ama bu farkli bir sey bir de yakin arkdasiysa bir sey diyemez mecbur kalir. Emin ol senin vir kiz arkadasinn boyle bir ihtiyaci olsa sende bir sey demez verirdin telefonunu aramasi icin :)

26 Gün Önce   #2

Cevaplanan#1 @cansuu :

Orası doğru Haklısın ama cidden o an düşünülmüyor

26 Gün Önce   #3

Böyle bir durum değil de biraz tersi sayılır biz telefon yakalatmıştık o zaman bir arkadaşının telefonuyla arıyordu ama o da sözlüsüne haber vermiş dönüşümlü arıyorlardı. Yani biraz askerim kullanıyordu biraz arkadaşı çocuk haber verdiği için de böyle bir sorun yaşamamışlardı.

26 Gün Önce   #4

benim askerimde vermişti arkadaşına bende kızmıştım ama sonra benim başıma geldi askerim komutana yakalattı tlfnunu sonra verdigi arkadaşı bu sefer ona vermis tlfnunu beni aradı askerler güvendiği arkadaslarindan hiç birseylerini saklamıyorlar kızma kendinede vesvese verme düşünme böyle seyleri

Bu soruya cevap verebilmeniz için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap
Bilgi çubuğu
Loading...